Şule Kayatürk (Şulemsi) Hakkında Çıkan İddiaları Helikopter Uçurarak Cevapladı!

Son dönemde mal varlıklarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomenlerinden biri olan Şulemsi, mal varlıkları hakkında çıkan haberler karşısında sessiz kalmadı. Şulemsi olarak tanınan Şule Kayatürk, haklarında çıkan iddiaları önce yırtık çorap giyerek sonra da helikopter uçurarak cevapladı. Detaylar?

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinden sonra birçok sosyal medya fenomeni incelenmeye başlamıştı. Bu incelenen fenomenlerin başında Özlem ve Tayyar Öz çifti ardından da Şulemsi ve Yasin Türk çifti geliyor.

Feyza Altun, Özlem ve Tayyar öz çiftiyle ilgilenirken, Özgür Demirtaş da Şulemsi ve eşi Yasin Türk çiftini mercek altına aldı. Geçtiğimiz gün Demirtaş, Şulemsi ve eşine ait olduğu iddia edilen mal varlıklarını paylaşmasıyla gündeme gelmişti.

Şule Kayatürk, hakkında çıkan bu iddialar karşısında sosyal medya hesabında “dalga geçen” videolar paylaştı.

Ancak sosyal medya fenomeni Şulemsi, hakkında çıkan iddialar karşısında “dalga geçen” videolar paylaşmaya bugün de devam etti.

Şule Kayatürk, evinde akşam haberlerini izlerken bir video paylaştı. Videodaki detay ise TV’de kendileri hakkında çıkan iddialardan bahsediliyordu. Ancak daha ilginç olan bir başka detay ise Şulemsi’nin bu haberleri izlerken yırtık çorabını da kadraja alması oldu.

İşte Şulemsi’nin o anları paylaştığı video?

Şulemsi yukarıdaki paylaşımının yanı sıra hakkında çıkan iddiaları bu sefer de iş yerinin önünde oyuncak helikopter uçurarak tiye aldı.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x