Dilan Polat’ın Kara Kutusu Şule Patronunun Deri Ceketiyle Görüntülenince Soluğu Savcılıkta Aldı

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalar yüzünden tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat’ın cezaevine girmesinden sonra pek çok isim gündem oldu. Bunların başında hiç şüphesiz, Dilan Polat’ın yardımcısı Şule yer aldı. Geçtiğimiz günlerde lüks bir AVM içerisinde Dilan Polat’a ait bir deri ceketle gezdiği iddia edilen Şule, savcılığa koştu.

Detaylar?

Şatafatlı hayatıyla sosyal medyanın en tanınır isimlerinden birine dönüşen Dilan Polat’ı takip eden milyonlarca kişi vardı.

Gün içerisinde sayısız paylaşımda bulunan Dilan Polat’ın lüks evinden attığı hikayelere denk gelmişsinizdir eminim ki.

Özellikle Dilan Polat takipçilerinin çok yakından tanıdığı Şule, ünlü fenomenin hikayelerinin olmazsa olmaz isimlerindendi. Yardımcı olarak çalışan Şule, Dilan’ın eli ayağı gibi olmuştu.

Dilan Polat yakın zamanda gelin gideceğini duyurduğu Şule’nin yaşayacağı evi de paylaşmıştı. Artık tıpkı Dilan Polat’ınkine benzer ultra lüks bir villada yaşamına devam edeceğini söylediği Şule’nin evini de takipçilerine göstermişti.

Polat çiftinin çocukları Nilda ve Milan’ın bir an olsun yayından ayrılmayan Şule, ikilinin tutuklanmasından sonra TikTok üzerinden açıklamalarda bulundu.

‘Allahtan korkun, ben yaşıyorum ve kimseyi bırakmadım. Zamana bıraktım ve Milan’layım. Bu altınlar paralar verildiği zaman, mutlu huzurlu yaşadığımız zaman buradaysam, en zor ağır günde de buradayım. Kendimi çocukların yanına bıraktım’  ifadelerini kullanmıştı.

Hakkında herhangi bir yasal işlem yapılmayan Şule’nin konu hakkında çok şey bildiğini ancak asla konuşmadığı da öne sürüldü.

TikTok paylaşımından sonra yeniden ortadan kaybolan Şule geçtiğimiz günlerde bir AVM’de ortaya çıktı.

Maysa adlı TikTok kullanıcısı tarafından paylaşılan bir video sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Şule’yi gördüğünü söyleyen kişi, ‘Şule olduğunu düşündüğü’ kadını arkadan çekti.

Dilan Polat’a ait pahalı marka deri ceket giydiği görülen Şule tepki çeken bu görüntülerden sonra savcılığın yolunu tuttu.

Dilan Polat’ın eski giysilerini kendisine verdiğini belirten Şule U., kendisini gizlice kaydeden bir sosyal medya kullanıcısının özel yaşamını ihlal ettiğini ve yayınlanan videonun sonucunda haksız yere suçlandığını ifade etti.

Şule U., bu durumun Dilan Polat’ın giysilerini izinsiz olarak giydiği izlenimini yarattığını ve böylece diğer kullanıcıların iftira atmasına yol açtığını belirtti. Genç kadının bu suçlamaları üzerine, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x